Bez kategorii

Wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw Białystok

Wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw Białystok

Nasza wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw Białystok, oferuje Państwu nadmuchiwane place zabaw, zwane potocznie dmuchańcami. W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. zjeżdżalnie, zamki, tory przeszkód. W zależności od zapotrzebowania, możemy Państwu zaproponować pojedyncze dmuchańce lub całe rozbudowane place zabaw. Wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw Białystok, świadczy wynajem na terenie całego województwa podlaskiego.

wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw białystok

Dmuchańce dla dzieci do wynajęcia w Białymstoku

Dzięki naszym dmuchańcom mogą Państwo zapewnić dzieciom niezapomnianą rozrywkę w trakcie urodzin, wesel, festynów i innych imprez plenerowych. Dzieci z pewnością ucieszą się z możliwości aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, która przy okazji pozwoli im wyładować nadmiar nagromadzonej energii, poprawić koordynacje ruchową, wzmocnić mięśnie. Wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw w Białymstoku pozwoli Państwu zorganizować imprezę, na której żadne dziecko nie będzie się nudzić.

dmuchana zjeżdżalnia białystok wypożyczalnia

Zorganizuj imprezę w Białymstoku z wypożyczalnią dmuchanych placów zabaw

Nasze dmuchańce posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty, dzięki temu mogą być Państwo pewni o bezpieczeństwo bawiących się na nich dzieci.

dmuchańce dla dzieci białystok

Dmuchańce wynajmujemy na godziny lub dni w zależności od zapotrzebowania Klienta.

Ze swojej strony zapewniamy kompleksowa obsługę dmuchanego placu zabaw, w tym jego montaż, demontaż oraz nadzór nad prawidłowym działaniem i bezpieczeństwem bawiących się dzieci.

dmuchańce do wynajęcia białystok

Dmuchane place zabaw w Białymstoku

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw w Białymstoku zapewni Państwu produkt, który w pełni zaspokoi wszystkie Państwa oczekiwania.