Bez kategorii

MEDIAcorpo – elektronika w zasięgu ręki

O firmie

Jesteśmy firmą produkującą nowoczesny sprzęt elektroniczny RTV oraz AGD.  Na rynku polskim działamy od ponad 10 lat, a od niedawna także nasze produkty można kupić również w różnych częściach Europy. Jesteśmy liderami na rynku RTV i AGD.

Produkty

Produkty oferowane przez naszą firmęOferujemy szeroki wybór naszych produktów w super cenach! Z naszego asortymentu mogą Państwo zakupić nowoczesne laptopy, odtwarzacze Blu-Ray, zasilacze, telewizory. Wszystkie nasze produkty stosują nowoczesne rozwiązania technologiczne. Każdy klient znajdzie u nas różne modele produktów, które będą dostosowane do indywidualnych preferencji. Na naszej stronie mogą Państwo obejrzeć katalog naszych produktów, sprawdzić miejsca dystrybucji lub zakupić sprzęt. Zapraszamy do naszych sklepów w całej Polsce.

Firma MEDIAcorpo ciągle się rozwija.

Chcemy być potentatem w branży elektronicznej. Początkowo MEDIAcorpo była małą firmą. Duże znaczenie w rozwoju naszej marki, miało wprowadzenie dla nas nowej obsługi serwisowej i pomocy technicznej, poszerzający przy tym zakres i jakość oferowanych przez nas usług.