Bez kategorii

Izabela Piwczyk | Profesjonalne sesje zdjęciowe

Profesjonalne sesje zdjęciowe: portret, reportaż, fotografia produktowa

Jestem fotografem z pasji i zamiłowania. Od ponad 10 lat wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe oraz reportaże w Poznaniu i okolicach, towarzysząc klientom podczas ważnych chwil. Zdjęcia z rocznic, urodzin, ślubów, czy komunii są pamiątką, do której zagląda się później nie jeden raz. Zależy mi na tym, żeby były one naprawdę ładne i niepowtarzalne. Aby każdy sięgał do nich z przyjemnością, przypominając sobie zarówno to, co ważne, jak i każdy detal, który wywołał emocje.

Specjalizuję się także w fotografii produktowej i reklamowej, wykonując profesjonalne sesje zdjęciowe na strony internetowe, blogi, banery reklamowe i ulotki. Z prawdziwą radością podejmuję się robienia portretów – ten obszar fotografii lubię najbardziej, bo kluczem do dobrego portretu jest rozmowa oraz poznanie drugiego człowieka.

Sesje zdjęciowe, z których będziesz naprawdę zadowolony

Z aparatem fotograficznym nie rozstaję się od dzieciństwa. Odkąd pamiętam, zawsze szukałam ciekawych kadrów i ładnych ujęć. Lubię, gdy są niekonwencjonalne, chociaż przed każdą sesją dokładnie doprecyzowuję z klientem, jakie są jego oczekiwania.

Dobra sesja zdjęciowa – o czym warto wiedzieć?

W swojej pracy kieruje się zasadą, by z każdego kadru wydobywać maksimum piękna. Tkwi ono w każdym człowieku i każdym kadrze. Trzeba je tylko dostrzec i umiejętnie wyeksponować.

 

Biuro podróży Odyseja   

http://www.odyseja-biuropodrozy.blogspot.com